Köklü geçmişi ve profesyonel yapısıyla

DAİMA GÜÇLÜ MARKA

Sağlam altyapı, kurumsal güç. Bugünün ve yarının markası.

Kardelen Su temellerini 1993 yılında KAR-SU ÇAMLICA KÖYÜ SU İŞLETMELERİ adı altında olup, 6.500 m² kapalı, 25.000 m²açıkalan üzerine kurulmuş modern bir tesistir.Suyumuzun kaynağı bozulmamış bir doğal güzelliğe sahip Kerem Ali Dağlarında olup kaynak gözü dış etkenlere karşı tamamen kapatılmış bir şekilde dolum tesisimize bakteri üretmeyen paslanmaz borular ile gelmektedir.

Tüketici ile ilk buluşmamız tankerle suyun su istasyonlarına dağıtılması şeklinde başlıyor.Takip eden yıllarda ise 3 lt. lik cam şişelerle müşterilerimizle buluşuyoruz.Ulusal su pazarında değişen tüketim trendleri ile birlikte biz de 19lt. tüp su üretimine başladık.En iyisini yapma iddiası ile kurulan Kardelen Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek PC damacana dolum yapma ruhsatı alan ilk firma olmuştur(07-10-1994 tarih ve 113 sayılı ruhsat).Bu özelliği ile Kardelen Avrupa ve Amerika’da yaygın olarak kullanılan geri dönüşümlü PC damacana sisteminin ülkemize kazandırılmasına öncülük ve liderlik etmiştir.Bunu; 0,5lt. – 1,5lt.– 5lt.8 lt ve 10lt.lik pet şişelerin üretimi takip ediyor.

Kardelen Su, İst. Ün. Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji Araştırma Merkezi’nin 23.01.1995 tarihli analiz raporuna göre “1. kalite sular” sınıfına girmektedir. AB ye uyum sürecini tamamlama aşamasında Sağlık Bakanlığı tarafından 01.12.2004 tarih ve 25657 sayılı resmi gazetede yayınlanan “ Doğal Mineralli Sular Hakkındaki Yönetmelik” şartlarını yerine getirerek Doğal Mineralli Su Ruhsatı alma çalışmalarına hız veren firmamız 09.11.2007 tarihinde 19 no lu ruhsatı ile Doğal Mineralli Su olarak tescilenmiştir. Yaz, kış sıcaklığı ve debisi değişmeyen kaynağı, berraklığı ve ideal mineral yapısı ile diğer sulardan ayrılan KARDELEN sahip olduğu doğal lezzeti sayesinde haklı bir ün kazanmıştır.Üretim tesislerinde Dünya Standartları’na uygun tam otomatik makinelerde el değmeden ve doğallığı bozulmadan üretim gerçekleştiren Kardelen , “Kaynaktan bardağa” sloganına uygun olarak, ev ve iş yerlerinize teslim edilmektedir.

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız

“Kaynaktan bardağa gıda güvenliği“ ilkesiyle , hijyenik ortamlarda kaliteli ürün üretmek,

  • Müşterilerin mevcut ve gelecek taleplerini belirleyerek müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • Tüm faaliyetlerimizde yasal şartlara ve İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre ile ilgili uygunluk yükümlülüklerine uymak
  • Ürün ve proseslerimizde, risk ve fırsatları belirleyerek, yönetim sistemine olumlu ya da olumsuz etkilerini firmamızın yararına olacak şekilde değerlendirmek.
  • Çevre kirliliğini ve doğal kaynak israfını önleyerek güvenilir ve sürdürülebilir su sağlamak.
  • Çalışanlarımızın gelişimini destekleyen eğitim programları düzenlemek, kendi birimlerinde liderliğini göstermesi için desteklemek
  • Tüm çalışanlarımızın katılımı ve danışılması ile çalışma ortamında ortaya çıkabilecek sağlık ve güvenlik risklerinin analiz edilerek minimize etmek
  • Yönetim sistemlerimizin sürdürülebilirliğini sağlamak için tüm çalışanlarımızın katılımı ile sürekli iyileştirmek
Misyon & Vizyon

Kaynak suyunu modern teknoloji kullanarak kaynağındaki doğal mineralli hali ile, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde insanlara ulaştırmak. Fİrmamızın kalite ve rekabet gücünü en üst düzeye çıkaracak teknoloji ve stratejiler kullanmak.

Çalışma Sistemimiz

Amacımız; müşterimize siparişin güler yüzlü ve deneyimli personel kadrosuyla kısa sürede ulaşımını sağlamak. Müşterilerimizden gelen öneri ve şikayetleri karşılamak, hızlı ve doğru çözümler üreterek kaliteli hizmet vermektir.

Ticaret Unvanı: KAR-SU Çamlıca Köyü Su İşletmeleri A.Ş.
Sicil Numarası: Güneşli V.D / 4990047681
İşletme Merkezi: Bağlar Mahallesi Osmanpaşa Caddesi No: 21 Kat: 3 Bağcılar, İstanbul
Doğal Mineralli SU

Tanıtım Filmimizi İzleyin